background

Altınşehir Frigidaire Buzdolabı Servis

Altınşehir Frigidaire Buzdolabı Servis
Altınşehir Frigidaire Buzdolabı Servis: buzdolabı kapı tamiri Bursa konusunda bizden mutlaka fiyat almanızı tavsiye ederiz. Su akıtma, suyunu almama, suyunu boşaltmama, koku yapma, soğutmama, gürültülü çalışma, ısıtmama, sigorta attırma ve daha bunun dışında sayamayacağımız bir çok arızalar da mevcuttur. teknik servisi olarak, beyaz eşya tamir servisi alanında en uygun fiyat ve 100% müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz. servisi, uzman beyaz eşyacı ustaları ile sorunlara pratik ve kalıcı çözümler sunuyor. Beyaz eşya tamiri, beyaz eşya parça bakımı, beyaz eşya parça değişimi konularında en hesaplı ücretler karşılığında garantili tamir desteği sunmaktayız. Bulaşık makinem suyu düzgün şekilde boşaltmıyor sa evinizdeki su tesisatında yer alan su çıkışı yeri tıkanmış olabilir. İşlemin olmaması, arızanın devam etmesi ve benzeri sorunları aklınızdan çıkarın çünkü teknik servisi ustalarımız başladığı işin her zaman arkasında olmaktadır. Beyaz eşyalarda meydana gelen, parça aşınmaları meydana geldiğinde beyaz eşyalar çalışma işlevini durdurabilir, Beyaz Eşya Tamir Servisimiz ise 1 yıl garantili orijinal parça değişimi yapmaktadır. Tüm beyaz eşya ürünlerinizin bakımını ve tamirini belirlenen sürede tamamlayıp size teslim ediyoruz. 2020 Yılı buzdolabı tamircisi ücretleri ve adresinize en yakın buzdolabı tamircisi servis ücretleri her evin bütçesine uygun, ekonomik koşullar göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. bulaşık makinesi servisimiz Bursa geneline de hizmet vermektedir. Su hortumunuz katlandıysa çamaşır makinanız su almaz. Arıza ve şikayetler, Çamaşır makinesi ,Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Kurutma makinesi, Fırın, Kombi, Klima, Küçük ev aletleri, Süpürge, Ütü, Davlumbaz, Su sebili, Televizyon, gibi beyaz eşyalarınıza bizlere arayarak servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
teknik servisimizde yalnızca tamir hizmeti vermekle kalmıyor ayrıca hizmet verdiğimiz cihazınızla ilgili kullanım ve diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize ürünlerinizin arızalı olan parçalarını detaylı bir şekilde gösterip, onayladıktan sonra değişim yapıyoruz. Firmamız ile iletişime geçmek ve talepte bulunmak için online formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Buz makinası tamiri hizmetlerimizden faydalanmak için buz makinaları tamir merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Oirjinal yedek parça ve uzman kadromuzla, ihtiyaç duyduğunuz anda hizmetinize hazırız. Beyaz eşya kategorisinde başlıca onarımını yaptığımız ürünler; buzdolabı, derin dondurucu, sanayi tipi buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesidir.
Siz de beyaz eşyanızda karşılaştığınız bir teknik arıza sebebiyle işlerinizi yarıda bırakmak zorunda kalıyorsanız, mutlaka beyaz eşya servisimiz size çözüm sunacaktır. Servisimiz hızlı ve kaliteli işleriyle Bursa bölgesindeki tek adrestir.. Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor ise rezistans yerinden çıkıp, tambura sürtüyor olabilir, Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor ise amortisörler arızalı olabilir Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor ise tambur yatağı kontrol edilir. Set üstü ocakların arızalanma sebepleri nelerdir? Gaz ateşlememe arızası olabilir,Gaz hortumunda bükülme sorunu olabilir,Gaz musluğu kapalı olabilir. Beyaz eşya tamirlerinde sizler de mutlu müşteri olmak istiyorsanız biz hazır bir durumda sizleri beklemekteyiz. Her zaman yeni fikirleri olan, yaratıcı, çağdaş ve siz değerli müşterilerimizle yakından en iyi şekilde çalışarak, sorunlarınıza en iyi şekilde ve hızlı çözüme ulaştıran profesyonel teknik ekibimiz ve çağrı merkezi kadromuz ile sizlerin her zaman yanında bulunup sizlere hizmet vereceğiz. Beyaz eşya cihazlarınız arıza yaptığı takdirde beyaz eşya servisimiz ile iletişime geçilmeli ve teknik destek alınmalıdır.

  TIKLA ARA +90 224 254 70 71   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
7/24 hizmet sunarak her daim sizlerin yanınızdayız.

7/24 Hizmet Anlayışı

×
×
  2242547071   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder