background

Mustafakemalpaşa General Electric Teknik Servis

Mustafakemalpaşa General Electric Teknik Servis
Mustafakemalpaşa General Electric Teknik Servis: Beyaz eşya firmaları tarafından da tercih edilen firmamızdan bu sayede günün her saati ve haftanın tamamı beyaz eşya onarım ve bakım hizmeti alabilirsiniz. merkezli firmamızdan, güvenle yedek parça, bakım ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Teknik Servisi, hizmetleri konusunda temel yaklaşımımız müşterilerimize en hızlı güvenilir,en doğru hizmeti en ekonomik şekilde vermek olup hizmetlerimizin geliştirilmesi, teknik servis hizmet çeşitliliğinin sağlanmasıdır. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere cihazlarda profesyonel destek sağlıyoruz. Genellikle yerinde bitirilen onarımlarımız piyasa şartlarının altında fiyatlandırılır. Alanında deneyimli ve yetkin kadromuz, gerekli çalışmaların kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır, beyaz eşya servisimize 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.
Beyaz eşya servisimizde Hedefimiz, özenli ve güvenilir çalışma anlayışımızla her geçen gün daha çok kişiye ulaşarak uzun yıllara sizlere hizmet vermeye devam etmektir. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Buzdolabı termostat arızası belirtileri olduğunda, mutlaka bir uzman usta desteği almalısınız. servisi olarak beyaz eşya tamiri konularında profesyonel ekiplerimizle yılın 365 günü tam kadro ile hizmetinizdeyiz. vb birçok kombinin yedek ve orijinal parçaları ile uzman personel eşliğinde bakım ve tamiri sizlere sağlıyoruz. beyaz eşya özek servisimiz hızlıdır; arızanın en hızlı şekilde giderilmesi ve yedek parça tedariği konusunda gerekli hassasiyeti gösterir.
Bulaşık makinem suyu düzgün boşaltamıyor diyorsanız cihazın kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmadığından emin olun. Bursa Servisi her bir müşterisi ile teke tek ilgilenerek işlem sonrasındaki dönemlerde de ilişkisini devam ettirir ve iş takibini asla bırakmaz. Piyasada beyaz eşya tamiri için bir çok servis yada beyaz eşya tamir servis yerleri görmüşüzdür. Çamaşır makinesinde yüksek devir hızının elde edilmesini sağlayan bir motor bulunur. Beyaz eşya tamir ve servisine ihtiyacınız varsa durmayın, bizi arayın. Beyaz eşyalarınızın ömrünü ve kalitesini devam ettirmesi için Bursa ilinde de yanınızdayız. Beyaz eşyalar beyaz eşya firmaları tarafından sağlam ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz. En hesaplı ücret karşılığında en iyi teknik hizmeti almak Bursa sakinlerimizinde hakkı.. Beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Beyaz eşyalarınızın tamiri bakımı ve kurulumu konusunda size hizmet veren beyaz eşya servisi olarak uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bursa Beyaz Eşya Tamir ve Onarım Hizmetleri olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ürünlerinizi 1 sene garantili hizmet adı altında tamir ediyoruz.

  TIKLA ARA +90 224 254 70 71   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
7/24 hizmet sunarak her daim sizlerin yanınızdayız.

7/24 Hizmet Anlayışı

×
×
  2242547071   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder